Центр української політики "Ексампей"

 

ГО "Ексампей" була заснована у 2008 році кіровоградською патріотично-налаштованою інтелігенцією (науковцями та громадськими активістами) як Кіровоградська обласна організація "Комітет Відновлення Історичної Справедливості". Головним завданням КВІС вбачав для себе наведення ладу у міській топонімічній політиці. Зокрема - вирішення гострого питання перейменування міста Кіровограда, грунтуючись на висновках відомих науковців та краєзнавців.


Після прийняття ряду декомунізаційних законів та перейменування Кіровограда на Кропивницький, організація виконала свою головну місію, тому на Загальних зборах організації було прийнято рішення про зміну назви та мети діяльності.


Сьогодні організація активно працює у сфері політичного аналізу, протидії корупції, політики національної пам'яті, розвитку національної культури, дослідження історії, державотворення, регіональної політики та розвитку громадянського суспільства загалом. Для цього ГО "Ексамей" співпрацює як з місцевими громадськими та політичними організаціями, так і з міжнародними, як з українськими органами державної влади та місцевого самоврядування, так і з іншими державами.

Jimdo

You can do it, too! Sign up for free now at https://jimdo.com/