Коаліція громадських організацій "РАДА ЕКСПЕРТІВ"

 Центр української політики "Ексампей" був одним із засновників Коаліції "Рада Експертів", і сьогодні бере активну участь у житті коаліції. Ми, разом з нашими партнерами, втілили чимало ініціатив у життя, зокрема, нашими спільними зусиллями було перейменовано близько 150 топонімів міста, і саме місто Кропивницький. Ми спільно відроджуємо нашу історію, разом підіймаємо статус української мови, і загалом створюємо справді українську політику. Практика показує, що саме в єдності - сила!

Коаліція громадських організацій Кропивниччини "Рада експертів" - це добровільне об'єднання активних громадян міста Кропивницького та Кіровоградської області для координації дій з моніторингу діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування; Аналізу, систематизації інформації, напрацювання рекомендацій, проектів рішень; Проведення адвокасі кампаній щодо впровадження пропонованих змін.
 
До складу коаліції входять 28 громадських організацій. У складі "РЕ" діють вісім експертних груп, які виробляють свої рекомендації для органів влади та місцевого самоврядування Кропивниччини. Загальними зборами коаліції РЕ було прийнято Дорожню карту реформ Кропивниччини, яку організації, що входять до складу коаліції, системно втілюють в життя.